Aktualności

Rzeszów

Preambuła statutu ZLP


Związek Literatów Polskich jest zawodową organizacją pisarzy. Jego członkowie, w swojej twórczości i działalności, nawiązują do humanitarnych tradycji myśli ogólnoludzkiej, które w kulturze polskiej zawsze były zespolone z troską o dobro kraju i narodu. Kontynuacja tych tradycji oraz wszechstronny rozwój współczesnej literatury polskiej stanowią przedmiot starań i pracy wszystkich członków i władz Związku Literatów Polskich.Związek Literatów Polskich

Menu


AKTUALNOŚCI 2018


   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności


Informacja o zebraniu ogólnym Członków Oddziału ZLP Rzeszów w dniu 07.04.2018r. (sobota) o godz. 12:30

Zarząd Oddziału ZLP w Rzeszowie na posiedzeniu w dniu 15.03.2018r. postanowił zwołać zebranie ogólne w dniu 07.04.2018r. (sobota) o godz. 12:30 , które odbędzie się w Osiedlowym Domu Kultury RSM „Tysiąclecie” w Rzeszowie, przy ul. Kochanowskiego 29.
Prosimy wszystkich Członków Oddziału o niezawodną obecność ze względu na ważność spraw, które będą omawiane podczas zebrania. Podczas zebrania będzie można również uzupełnić zaległe i bieżące składki członkowskie.


 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności


Inicjatywa publikacji dorobku Jerzego Pleśniarowicza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności


1% dla Pawła

Zwracamy się z prośbą o wspomożenie jednym procentem podatku przy rozliczeniu rocznym niepełnosprawnego Pawła
KRS 0000061237
z dopiskiem: dla Pawła Nyczaja

Będziemy wdzięczni!

Wraz z serdecznymi podziękowaniami za życzliwą 1-procentową pomoc dla Pawła, przesyłam link do filmiku prezentującego mnie na okoliczność nominacji do Świętokrzyskiej Victorii. Gram dla Was na pianinie własną kompozycję z młodości (z lekka przez zapomnienie niechcący fałszując) i recytuję wiersz.

Staszek

Link do filmu

 

 

Aktualności


 

Związek Literatów Polskich